Nie zwalniamy tempa. A nasze publikacje cały czas regularnie się ukazują. Jest to praca, nad którą pracowałyśmy w wakacje, ale cieszymy się teraz z efektów!!

Tym razem w monografii “Zachowania prozdrowotne jako element aktywności życiowej człowieka tom II” ISBN – 978-83-959846-5-5 pod redakcją Grzegorza Bejdy, Jolanty Lewko i Elżbiety Krajewskiej-Kułak ukazał się artykuł w formie rozdziału “Analiza składu ciała studentek fizjoterapii i dietetyki” autorstwa: Agaty Mroczek, Iwony Dobrowolskiej, Pauliny Dobrowolskie, Agnieszki Kaczorowskiej, Magdaleny Golachowskiej i Karoliny Lepsy.

Jest to wspólna praca zarówno naukowców, jak i studentek dietetyki, fizjoterapii i medycyny. Jak to miło, że powstaje taki interdyscyplinarny zespół. Połączyliśmy siły badawcze z Instytutu i Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Opolskiego, Wydziału Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, Wydziału Lekarskiego i Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Ślaskich we Wrocławiu.

Jest nam niezmiernie miło, że możemy być wsparciem dla młodego pokolenia badaczy. Drogie studentki, bawcie się nauką! I czerpcie z niej radość 🙂

Cytowanie

Mroczek A, Dobrowolska I, Dobrowolska P, Kaczorowska A, Golachowska M, Lepsy K. Analiza składu ciała studentek fizjoterapii i dietetyki. W: Analiza składu ciała studentek fizjoterapii i dietetyki. W: Bejda G, Lewko J, Krajewska-Kułak E, [red.]. Zachowania prozdrowotne jako element aktywności życiowej człowieka. Tom II. Białystok: Uniwersytet Medyczny w Białymstoku; 188-197

Zachęcam do lektury. Zainteresowanych zapraszam na priv.